شرکت صنایع گونی بافی و بسته بندی آذر فدک شبستر تولید کننده انواع گونی های پلی پروپیلنی جامبوبگ با ظرفیت های 500 کیلوگرم الی 2 تن و کیسه های کوچک 25 و 50 کیلویی، با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی پیشرفته روز دنیا و همچنین استانداردهای جهانی خود اقدام به تولید نموده و در این مدت زمان کوتاه با ارائه محصول باکیفیت در حد استانداردهای اروپایی توانسه اکثر مشتریان بزرگ داخلی و خارجی را به خود جذب نماید.
این کارخانه در سال 1383 در شهرک سرمایه گذاری خارجی تبریز تحت نام برند جسور به عنوان بزرگترین تولید کننده جامبوبگ در خاورمیانه با سرمایه گذاری کشور ترکیه در فضای مسقف به مساحت 20،000 متر مربع با نیروی کار 700 نفر احداث گردید که از سال 1384 تا 1388 با صادرات گسترده محصولات خود به اقصا نقاط قاره اروپا و کشور های حاشیه دریای خزر و ترکیه موفق به کسب پیاپی عنوان صادر کننده نمونه در استان آذربایجان شرقی شد و از آن تقدیر به عمل آمد.
متاسفانه به علت شروع تحریم ها و اوضاع بد اقتصادی و بدهی های زیاد، این مجموعه در اواخر سال 1389 تعطیل و تا تاریخ بازگشایی مجدد آن در سال 96 به مدت 7 سال بسته ماند.
به لطف پروردگار متعال و کوشش بی وقفه فرزندان ایران زمین و حمایت های دولت خدمتگزار، این مجموعه با سرمایه 100% ایرانی دوباره احیا و به چرخه تولید بازگشته و با فراهم نمودن فرصت های شغلی هر چه بیشتر، جذب پرسنل مجرب قدیمی و تولید شبانه روزی، بی وقفه و با کیفیت در سدد بازگشت به دوران طلایی خود در امر تولید میباشد.
فن آوری تولید کیسه های پلی پروپیلنی درآذر فدک بدین شرح است که کار ابتدا از رزین پلی پروپیلن شروع شده و تبدیل به نخ میگردد، سپس نخ توسط دستگاههای گردبافت بافته شده و به شکل پارچه در می آید و نهایتاً پس از طی فرآیندهای برش، چاپ و دوخت مطابق نیاز مشتری، پارچه تبدیل به کیسه های بزرگ و کوچک میگردد.
لازم به ذکر است که در کلیه مراحل تولید، کیفیت محصول توسط کادر کنترل کیفی به صورت شبانه روزی مورد تست قرار میگیرد که کیفیت بالای محصول و با صرفه بودن آن برای مصرف کننده از اولیت های اساسی آذر فدک میباشد و این شرکت با در دست داشتن ایزو 9001، ایزو 14001 و گواهی کیفیت SGS از کشور سوئیس جزء معدود واحدهای تولیدی در عرصه تولید جامبوبگ در ایران میباشد.


برچسب ها :